MAKOVNJAČA 500 g
Najniža danas
4,19 €
8,38 €/kg · u 2 lanca
u Sparu
Prosječna
5,34 € 2 lanca
Najviša
6,49 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 4,19 €8,38 €/kg
- Gavranović 6,49 €12,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 4,19 € (2.10.)
4,19 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858881500020. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
4,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87036, 3.10.2026. (jastrebarsko tresnjevka 1 1)
- Gavranović
-
6,49 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 302, 3.10.2026. (143. DOMOBRANSKE PUKOVNIJE 14, PLASKI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PIKO MAKOVNJAČA XXL 900 gnajniže u Kauflandu 4,39 €4,88 €/kg
- MLINAR MAKOVNJAČA 500g MLINARnajniže u Plodinama 3,99 €7,98 €/kg
- MAKOVNJACA 500 Gnajniže u Plodinama 3,58 €7,16 €/kg
- MAKOVNJACA 450 Gnajniže u Plodinama 2,99 €6,64 €/kg
- DERGEZ D.O.O. PODRAVSKE SESVETE MAKOVNJAČA NADJ.KOLAČ 450g DERGEZnajniže u Stridonu 2,60 €5,78 €/kg
- Vilma Orahnjača/Makovnjača SK1najniže u Lidlu 3,99 €7,98 €/kg