MAKOVNJACA 500 G
Najniža danas
3,58 €
7,16 €/kg · u 1 lancu
u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 3,58 €7,16 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,58 € (2.10.)
3,58 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03830056440089
- Plodine
-
3,58 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 018, 3.10.2026. (PUT GACELEZA 3, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PIKO MAKOVNJAČA XXL 900 gnajniže u Kauflandu 4,39 €4,88 €/kg
- MLINAR MAKOVNJAČA 500g MLINARnajniže u Plodinama 3,99 €7,98 €/kg
- MAKOVNJAČA 500 gnajniže u Sparu 4,19 €8,38 €/kg
- MAKOVNJACA 450 Gnajniže u Plodinama 2,99 €6,64 €/kg
- DERGEZ D.O.O. PODRAVSKE SESVETE MAKOVNJAČA NADJ.KOLAČ 450g DERGEZnajniže u Stridonu 2,60 €5,78 €/kg
- Vilma Orahnjača/Makovnjača SK1najniže u Lidlu 3,99 €7,98 €/kg