CHIO KIKIRIKI SLANI 250G (18) PRŽEN U ULJU
Najniža danas
2,99 €
11,96 €/kg · u 1 lancu
u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentar 2,99 €11,96 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,99 € (2.10.)
2,99 €
15.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858881082090. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
2,99 € (-9%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CHIO KIKIRIKI VREĆ 250g FRANCKnajniže u Sparu 2,39 €9,56 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. KIKIRIKI CHIO 125g PRŽEN U ULJU, SLANInajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €10,32 €/kg
- CHIO 500G CHIO KIKIRIKI PRŽ U ULJU SLANInajniže u Metrou 50,70 €8,45 €/kg
- CHIO 125G CHIO KIKIRIKI PRŽ U ULJU SLANInajniže u Metrou 32,63 €14,50 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O KIKIRIKI PRŽENI U ULJU SLANI 500 g CHIOnajniže u Konzumu 3,59 €7,18 €/kg
- INTERSNACK D.O.O CHIO KIKIRIKI SLANI 500G (12) PRŽEN U ULJUnajniže u Trgocentru akcija 3,69 €7,38 €/kg