Chio Kikiriki slani 250 g
2,39 €
9,56 €/kg · u 15 lanaca
u Sparu
Prosječna
2,84 € 15 lanaca
Najviša
3,19 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 2,39 €9,56 €/kg
- KTC 2,69 €10,76 €/kg
- Kaufland 2,69 €10,76 €/kg
- Konzum 2,69 €10,76 €/kg
- Plodine 2,69 €10,76 €/kg
- Tommy 2,69 €10,76 €/kg
- Vrutak 2,69 €10,76 €/kg
- Jadranka 2,79 €11,16 €/kg
- Studenac 2,79 €11,16 €/kg
- Djelo Vodice 2,98 €11,92 €/kg
- Stridon 2,99 €11,96 €/kg
- Metro 3,09 €12,36 €/kg
- NTL 3,09 €12,36 €/kg
- Trgovina Krk 3,09 €12,36 €/kg
- Gavranović 3,19 €12,76 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856021302190. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,39 € (+11%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- KTC
-
2,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
2,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
2,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
2,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Jadranka
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
2,79 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
2,98 € (+11%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stridon
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.45, 3.10.2026. (Senjska 8 10, Karlovac)
- Metro
-
3,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- NTL
-
3,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
3,09 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
3,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O. KIKIRIKI SLANI 50 g CHIOnajniže u KTC-u 0,59 €11,80 €/kg
- KIKIRIKI CHIO + ZDJELICA 500 gnajniže u Kauflandu 4,58 €9,16 €/kg
- CHIO KIKIRIKI SLANI PRZENI 350 G CHIOnajniže u Sparu 3,19 €9,11 €/kg
- CHIO KIKIR CHIO 250 g SLANInajniže u Bosi 2,89 €11,56 €/kg
- CHIO KIKIRIKI CHIO PRŽEN EXTRA 250gnajniže u Sparu akcija 2,39 €9,56 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. KIKIRIKI CHIO 125g PRŽEN U ULJU, SLANInajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €10,32 €/kg