KIKIR CHIO 50 g SLANI
0,59 €
11,80 €/kg · u 6 lanaca
u KTC-u
Prosječna
0,64 € 6 lanaca
Najviša
0,69 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 0,59 €11,80 €/kg
- Spar 0,59 €11,80 €/kg
- Tommy 0,59 €11,80 €/kg
- Boso 0,69 €13,80 €/kg
- Gavranović 0,69 €13,80 €/kg
- Konzum 0,69 €13,80 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856021308048. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
0,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Spar
-
0,59 € (-14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
0,59 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Boso
-
0,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
0,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Konzum
-
0,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KIKIRIKI CHIO + ZDJELICA 500 gnajniže u Kauflandu 4,58 €9,16 €/kg
- CHIO KIKIRIKI SLANI PRZENI 350 G CHIOnajniže u Sparu 3,19 €9,11 €/kg
- CHIO KIKIRIKI VREĆ 250g FRANCKnajniže u Sparu 2,39 €9,56 €/kg
- CHIO KIKIR CHIO 250 g SLANInajniže u Bosi 2,89 €11,56 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O KIKIRIKI PRŽENI U ULJU SLANI 500 g CHIOnajniže u Konzumu 3,59 €7,18 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. KIKIRIKI CHIO 125g PRŽEN U ULJU, SLANInajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €10,32 €/kg