KIKIRIKI CHIO SLANI 350 g
3,19 €
9,11 €/kg · u 7 lanaca
u Sparu
Prosječna
3,52 € 7 lanaca
Najviša
3,80 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 3,19 €9,11 €/kg
- KTC 3,49 €9,97 €/kg
- Plodine 3,49 €9,97 €/kg
- Tommy 3,49 €9,97 €/kg
- Vrutak 3,49 €9,97 €/kg
- Konzum 3,69 €10,54 €/kg
- Djelo Vodice 3,80 €10,86 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856021308024. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
3,19 € (-14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- KTC
-
3,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Plodine
-
3,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
3,49 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
3,49 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
3,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
3,80 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O. KIKIRIKI SLANI 50 g CHIOnajniže u KTC-u 0,59 €11,80 €/kg
- KIKIRIKI CHIO + ZDJELICA 500 gnajniže u Kauflandu 4,58 €9,16 €/kg
- CHIO KIKIRIKI VREĆ 250g FRANCKnajniže u Sparu 2,39 €9,56 €/kg
- CHIO KIKIR CHIO 250 g SLANInajniže u Bosi 2,89 €11,56 €/kg
- CHIO KIKIRIKI CHIO PRŽEN EXTRA 250gnajniže u Sparu akcija 2,39 €9,56 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. KIKIRIKI CHIO 125g PRŽEN U ULJU, SLANInajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €10,32 €/kg