ČAJ ŠUMSKO VOĆE TEAMO 40 g
Najniža danas
0,89 €
22,25 €/kg · u 1 lancu
u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 0,89 €22,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 0,89 € (3.10.)
0,89 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856030702097
- Studenac
-
0,89 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T993, 3.10.2026. (Dražnikova ulica 76T, ZATON)
Druge veličine
- JUICY JUICY ICE TEA ŠUMSKO VOĆE 0.33 L (12)najniže u Stridonu 0,93 €4,77 €/l
- FUZETEA LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 1.5L FUZETEAnajniže u Stridonu 1,72 €1,15 €/l
- FUZETEA LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 0.5L FUZETEAnajniže u Stridonu 1,18 €2,36 €/l
- STUDENAC-ROBNA MARKA ČAJ ŠUM. VOĆE TEAMO 40 gnajniže u Studencu akcija 0,49 €12,25 €/kg
- TEA ADORO CAJ SUMSKO VOCE 40 G TEA ADOROnajniže u Plodinama akcija 0,83 €20,75 €/kg
- CEDEVITA LED ČAJ CEDEVITA Š VOĆE LIM 1.5 Lnajniže u Konzumu akcija 1,49 €0,99 €/l