ČAJ ŠUM. VOĆE TEAMO 40 g
Najniža danas
0,49 €
12,25 €/kg · u 1 lancu
u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 0,49 €12,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 0,49 € (3.10.)
0,49 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858893731313
- Studenac
-
0,49 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Druge veličine
- STUDENAC-ROBNA MARKA ČAJ ŠUMSKO VOĆE TEAMO 40 gnajniže u Studencu akcija 0,89 €22,25 €/kg
- TEA ADORO CAJ SUMSKO VOCE 40 G TEA ADOROnajniže u Plodinama akcija 0,83 €20,75 €/kg
- TEA ADORO CAJ SUMSKO VOCE XXL 80 G TEA ADOROnajniže u Plodinama akcija 0,89 €11,12 €/kg
- STUDENAC-ROBNA MARKA LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE TEAMO 1,5 lnajniže u Studencu 1,42 €0,95 €/l
- FUZETEA LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 1.5L FUZETEAnajniže u Stridonu 1,72 €1,15 €/l
- JUICY JUICY ICE TEA ŠUMSKO VOĆE 0.33 L (12)najniže u Stridonu 0,93 €4,77 €/l