ČAJ ŠUM. VOĆE TEAMO 40 g
Lowest today
€0.49
€12.25/kg · in 1 chain
at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €0.49€12.25/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €0.49 (3 Oct)
€0.49
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858893731313
- Studenac
-
€0.49; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Other sizes
- STUDENAC-ROBNA MARKA ČAJ ŠUMSKO VOĆE TEAMO 40 glowest at Studenac promotion €0.89€22.25/kg
- TEA ADORO CAJ SUMSKO VOCE 40 G TEA ADOROlowest at Plodine promotion €0.83€20.75/kg
- TEA ADORO CAJ SUMSKO VOCE XXL 80 G TEA ADOROlowest at Plodine promotion €0.89€11.12/kg
- STUDENAC-ROBNA MARKA LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE TEAMO 1,5 llowest at Studenac €1.42€0.95/l
- FUZETEA LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 1.5L FUZETEAlowest at Stridon €1.72€1.15/l
- JUICY JUICY ICE TEA ŠUMSKO VOĆE 0.33 L (12)lowest at Stridon €0.93€4.77/l