LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE TEAMO 1,5 l
Lowest today
€1.42
€0.95/l · in 1 chain
at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €1.42€0.95/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €1.42 (3 Oct)
€1.42
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858893739814
- Studenac
-
€1.42
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JUICY JUICY ICE TEA ŠUMSKO VOĆE 0.33 L (12)lowest at Stridon €0.93€4.77/l
- FUZETEA LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 1.5L FUZETEAlowest at Stridon €1.72€1.15/l
- FUZETEA LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 0.5L FUZETEAlowest at Stridon €1.18€2.36/l
- CEDEVITA LED ČAJ CEDEVITA Š VOĆE LIM 0.5 Llowest at Lidl €1.09€2.18/l
- CEDEVITA LED ČAJ CEDEVITA Š VOĆE LIM 1.5 Llowest at Konzum promotion €1.49€0.99/l
- VINDIJA D.O.O. LEDENI ČAJ ŠUM.VOĆE 0,5 L VINDlowest at Djelo Vodice €0.93€1.86/l