PAPRIKA SNACK 160 g
Najniža danas
1,69 €
10,56 €/kg · u 2 lanca
u Konzumu
Prosječna
2,42 € 2 lanca
Najviša
3,14 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 1,69 €10,56 €/kg
- Metro 3,14 €19,62 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 1,69 € (3.10.)
1,69 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856028690405. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,69 €; akcija je počela prije naših zapisa (-43%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Metro
-
3,14 €
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Druge veličine
- RISO SCOTTI SNACK PAPRIKA 50 G RISCO SCOTTInajniže u Konzumu akcija 1,03 €20,60 €/kg
- PAPRIKA SNACK 160 gnajniže u Sparu 2,29 €14,31 €/kg
- LORENZ FLIPS MONSTER MUNCH PAPRIKA 75 G LORENZnajniže u Sparu 1,59 €21,20 €/kg
- Paprika Paprika mini snack 200 gnajniže u Kauflandu 1,49 €7,45 €/kg
- ČIPS CHIO Z.PAP.JALAPENO 130 gnajniže u Sparu 1,09 €8,38 €/kg
- Snack Day Čips paprikanajniže u Lidlu 1,15 €7,67 €/kg