PAPRIKA SNACK 160 g
2,29 €
14,31 €/kg · u 4 lanca
u Sparu
Prosječna
2,82 € 4 lanca
Najviša
2,99 € u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 2,29 €14,31 €/kg
- Eurospin 2,99 €18,69 €/kg
- Tommy 2,99 €18,69 €/kg
- Vrutak 2,99 €18,69 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859890369271. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,29 € (-23%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Eurospin
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Tommy
-
2,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- RISO SCOTTI SNACK PAPRIKA 50 G RISCO SCOTTInajniže u Konzumu akcija 1,03 €20,60 €/kg
- ARIVERA PAPRIKA SNACK 160 gnajniže u Konzumu akcija 1,69 €10,56 €/kg
- LORENZ FLIPS MONSTER MUNCH PAPRIKA 75 G LORENZnajniže u Sparu 1,59 €21,20 €/kg
- Paprika Paprika mini snack 200 gnajniže u Kauflandu 1,49 €7,45 €/kg
- ČIPS CHIO Z.PAP.JALAPENO 130 gnajniže u Sparu 1,09 €8,38 €/kg
- Snack Day Čips paprikanajniže u Lidlu 1,15 €7,67 €/kg