JAMNICA LIMUNADA 0,33 l
1,09 €
3,30 €/l · u 5 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,17 € 5 lanaca
Najviša
1,31 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,09 €3,30 €/l
- Stridon 1,09 €3,30 €/l
- KTC 1,19 €3,61 €/l
- Vrutak 1,19 €3,61 €/l
- Studenac 1,31 €3,97 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856028502012. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stridon
-
1,09 € (-8%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- KTC
-
1,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Vrutak
-
1,19 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
1,31 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JAMNICA PLUS D.O.O. GAZIRANO PIĆE LIMUNADA 0,33 L LIMENKA JAMNICAnajniže u lancu Vrutak 1,00 €3,03 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. GAZIRANO PIĆE LIMUNADA 0,5 L PET JAMNICAnajniže u Lidlu 1,19 €2,38 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. GAZIRANO PIĆE LIMUNADA 1L PET JAMNICAnajniže u Bosi akcija 1,75 €1,75 €/l
- SENSATION JAMNICA SENSATION BAZGA LIMUN 0.25L (24)najniže u Stridonu 0,61 €2,44 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZ.JAMNICA LIM-KIW 0,5L PETnajniže u Studencu akcija 0,90 €1,80 €/l
- BOTANICA LI/ME.0,5 lnajniže u Tommyju 1,05 €2,10 €/l
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto1,13 € · 2.10.2026.