Jamnica Limunada
1,75 €
1,75 €/l · u 17 lanaca
u Bosi
Prosječna
2,02 € 17 lanaca
Najviša
2,49 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Bosoakcija 1,75 €1,75 €/l
- Metro 1,84 €1,84 €/l
- Trgovina Krk 1,89 €1,89 €/l
- Djelo Vodice 1,99 €1,99 €/l
- KTC 1,99 €1,99 €/l
- Kaufland 1,99 €1,99 €/l
- Konzum 1,99 €1,99 €/l
- Lidl 1,99 €1,99 €/l
- NTL 1,99 €1,99 €/l
- Plodine 1,99 €1,99 €/l
- Spar 1,99 €1,99 €/l
- Tommy 1,99 €1,99 €/l
- Vrutak 1,99 €1,99 €/l
- Trgocentar 2,09 €2,09 €/l
- Studenac 2,15 €2,15 €/l
- Stridon 2,19 €2,19 €/l
- Gavranović 2,49 €2,49 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856028507642. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,75 €; akcija je počela prije naših zapisa (-24%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Metro
-
1,84 €
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
1,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Djelo Vodice
-
1,99 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
1,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
1,99 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- NTL
-
1,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
2,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P120, 3.10.2026. (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
- Studenac
-
2,15 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stridon
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- Gavranović
-
2,49 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Druge veličine
- JAMNICA PLUS D.O.O. GAZIRANO PIĆE LIMUNADA 0,33 L LIMENKA JAMNICAnajniže u lancu Vrutak 1,00 €3,03 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. GAZIRANO PIĆE LIMUNADA 0,5 L PET JAMNICAnajniže u Lidlu 1,19 €2,38 €/l
- SENSATION JAMNICA SENSATION BAZGA LIMUN 0.25L (24)najniže u Stridonu 0,61 €2,44 €/l
- JAMNICA JAMNICA LIMUNADA 0.33 L POV. (20)najniže u lancu Djelo Vodice 1,09 €3,30 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZ.JAMNICA LIM-KIW 0,5L PETnajniže u Studencu akcija 0,90 €1,80 €/l
- BOTANICA LI/ME.0,5 lnajniže u Tommyju 1,05 €2,10 €/l