Eva Tuna Steak u biljnom ulju 2x80g/52g
Najniža danas
1,50 €
9,38 €/kg · u 3 lanca
u Studencu
Prosječna
3,19 € 3 lanca
Najviša
4,29 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 1,50 €9,38 €/kg
- Kauflandakcija 3,77 €23,56 €/kg
- Plodine 4,29 €26,81 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 1,50 € (3.10.)
1,50 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856020278465
- Studenac
-
1,50 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1611, 3.10.2026. (Jelsa 354, JELSA)
- Kaufland
-
3,77 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
4,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Druge veličine
- EVA TUNA STEAK BILJ ULJE 160/104 g EVAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,36 €14,75 €/kg
- EVA BEZ PASTETA TUNA STEAK U BILJNOM ULJU 80 G EVAnajniže u Studencu akcija 1,00 €12,50 €/kg
- EVA TUNA STEAK BILJ ULJE 4X80/4X52 g EVAnajniže u Tommyju akcija 4,99 €15,59 €/kg
- EVA TUNA KOMADI 160 g BILJ.ULJE EVAnajniže u Tommyju akcija 2,59 €16,19 €/kg