TUNA STEAK U BILJNOM ULJU 4X80 g EVA
4,99 €
15,59 €/kg · u 4 lanca
u Tommyju
Prosječna
6,83 € 4 lanca
Najviša
7,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 4,99 € je ispod 30-dnevnog minimuma (6,99 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 4,99 €15,59 €/kg
- Jadranka 6,99 €21,84 €/kg
- Djelo Vodice 7,34 €22,94 €/kg
- Plodine 7,99 €24,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020278403. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
4,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (6,99 €, 30.9.)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
6,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
7,34 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
7,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- EVA TUNA STEAK BILJ ULJE 160/104 g EVAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,36 €14,75 €/kg
- EVA BEZ PASTETA TUNA STEAK U BILJNOM ULJU 80 G EVAnajniže u Studencu akcija 1,00 €12,50 €/kg
- EVA BEZ PASTETA TUNA U BILJNOM ULJU 2X80 G EVAnajniže u Studencu akcija 1,50 €9,38 €/kg
- EVA TUNA KOMADI 160 g BILJ.ULJE EVAnajniže u Tommyju akcija 2,59 €16,19 €/kg