Eva Tuna Steak u biljnom ulju 2x80g/52g
Lowest today
€1.50
€9.38/kg · in 3 chains
at Studenac
Average
€3.19 3 chains
Highest
€4.29 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €1.50€9.38/kg
- Kauflandpromotion €3.77€23.56/kg
- Plodine €4.29€26.81/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €1.50 (3 Oct)
€1.50
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856020278465
- Studenac
-
€1.50; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1611, 3 Oct 2026 (Jelsa 354, JELSA)
- Kaufland
-
€3.77; promotion started before our records
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€4.29
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
Other sizes
- EVA TUNA STEAK BILJ ULJE 160/104 g EVAlowest at Djelo Vodice €2.36€14.75/kg
- EVA BEZ PASTETA TUNA STEAK U BILJNOM ULJU 80 G EVAlowest at Studenac promotion €1.00€12.50/kg
- EVA TUNA STEAK BILJ ULJE 4X80/4X52 g EVAlowest at Tommy promotion €4.99€15.59/kg
- EVA TUNA KOMADI 160 g BILJ.ULJE EVAlowest at Tommy promotion €2.59€16.19/kg