Lino Lada Gold 650 g
4,79 €
7,37 €/kg · u 14 lanaca
u Sparu
Prosječna
6,13 € 14 lanaca
Najviša
7,19 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 4,79 € je ispod 30-dnevnog minimuma (6,59 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 4,79 €7,37 €/kg
- Kaufland 4,79 €7,37 €/kg
- Lidl 4,79 €7,37 €/kg
- Stridon 5,13 €7,89 €/kg
- Jadranka 6,39 €9,83 €/kg
- Djelo Vodice 6,48 €9,97 €/kg
- Konzum 6,59 €10,14 €/kg
- Plodine 6,59 €10,14 €/kg
- Ribola 6,59 €10,14 €/kg
- Studenac 6,59 €10,14 €/kg
- Tommy 6,59 €10,14 €/kg
- Vrutak 6,59 €10,14 €/kg
- Metro 6,65 €10,23 €/kg
- NTL 7,19 €11,06 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020259914. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
4,79 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (6,59 €, 29.9.) (-27%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Kaufland
-
4,79 € (-23%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Lidl
-
4,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Stridon
-
5,13 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.74, 3.10.2026. (Puškarićeva 102b, Lučko)
- Jadranka
-
6,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
6,48 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Konzum
-
6,59 € (+6%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
6,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
6,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
6,59 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
6,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
6,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
6,65 € (+8%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- NTL
-
7,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LINO NAMAZ LINO LADA CREAMY 700 Gnajniže u Studencu akcija 2,90 €4,14 €/kg
- LINO NAMAZ LINO LADA CREAMY 350 Gnajniže u Plodinama 1,99 €5,69 €/kg
- LINO NAMAZ LINO LADA GOLD PVC 160 Gnajniže u Stridonu 1,71 €10,69 €/kg
- LINO LADA NAMAZ LINO LADA GOLD 350g PODRAVKAnajniže u Stridonu 3,14 €8,97 €/kg
- LINO LADA 2,5KG LINO LADA GOLDnajniže u Stridonu 16,32 €6,53 €/kg
- LINO LADA GOLD 700gnajniže u Stridonu 5,90 €8,43 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto4,99 € · 2.10.2026.