Lino lada gold 350 g
3,14 €
8,97 €/kg · u 17 lanaca
u Stridonu
Prosječna
4,10 € 17 lanaca
Najviša
5,09 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,14 €8,97 €/kg
- Plodineakcija 3,29 €9,40 €/kg
- Studenacakcija 3,39 €9,69 €/kg
- Jadranka 3,99 €11,40 €/kg
- KTC 3,99 €11,40 €/kg
- Kaufland 3,99 €11,40 €/kg
- Konzum 3,99 €11,40 €/kg
- Ribola 3,99 €11,40 €/kg
- Spar 3,99 €11,40 €/kg
- Tommy 3,99 €11,40 €/kg
- Vrutak 3,99 €11,40 €/kg
- NTL 4,09 €11,69 €/kg
- Trgovina Krk 4,39 €12,54 €/kg
- Djelo Vodice 4,62 €13,20 €/kg
- Trgocentar 4,79 €13,69 €/kg
- Boso 4,95 €14,14 €/kg
- Gavranović 5,09 €14,54 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020213572. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,14 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.34, 3.10.2026. (J.Jelačića 99, Samobor)
- Plodine
-
3,29 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (3,99 €, 29.9.)
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Studenac
-
3,39 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Jadranka
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
3,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
4,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
4,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Djelo Vodice
-
4,62 € (+16%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
4,79 € (+8%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Boso
-
4,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
5,09 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LINO NAMAZ LINO LADA CREAMY 700 Gnajniže u Studencu akcija 2,90 €4,14 €/kg
- LINO NAMAZ LINO LADA CREAMY 350 Gnajniže u Plodinama 1,99 €5,69 €/kg
- LINO NAMAZ LINO LADA GOLD PVC 160 Gnajniže u Stridonu 1,71 €10,69 €/kg
- LINO LADA NAMAZ LINO LADA GOLD 650g PODRAVKAnajniže u Kauflandu akcija 4,79 €7,37 €/kg
- LINO LADA 2,5KG LINO LADA GOLDnajniže u Stridonu 16,32 €6,53 €/kg
- LINO LADA GOLD 700gnajniže u Stridonu 5,90 €8,43 €/kg