Zvijezda Stolni margarin
Najniža danas
1,15 €
4,60 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 1,15 €4,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 1,15 € (3.10.)
1,15 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856015314147. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
1,15 € (+21%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZVIJEZDA MARGARIN MARGARIN STOLNI 500 G ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 1,33 €2,66 €/kg
- ZVIJEZDA MARG. ZVIJE 250 g STOLNI SPEC.najniže u lancu Jadranka 1,19 €4,76 €/kg
- ZVIJEZDA 250G ZVIJEZDA STOLNI MARG 70% STOLNInajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €5,16 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MARGARIN STOLNI 250 g ZVIJEZDAnajniže u NTL-u 0,70 €2,80 €/kg
- ZVIJEZDA MARGARIN ZA KREME 250g ZVIJEZDAnajniže u Kauflandu 1,15 €4,60 €/kg
- Zvijezda Stolni margarin 70%najniže u Lidlu 2,39 €2,39 €/kg