Zvijezda Stolni margarin
Lowest today
€1.15
€4.60/kg · in 1 chain
at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Lidl €1.15€4.60/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €1.15 (3 Oct)
€1.15
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856015314147. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Lidl
-
€1.15 (+21%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ZVIJEZDA MARGARIN MARGARIN STOLNI 500 G ZVIJEZDAlowest at Stridon €1.33€2.66/kg
- ZVIJEZDA MARG. ZVIJE 250 g STOLNI SPEC.lowest at Jadranka €1.19€4.76/kg
- ZVIJEZDA 250G ZVIJEZDA STOLNI MARG 70% STOLNIlowest at Djelo Vodice €1.29€5.16/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MARGARIN STOLNI 250 g ZVIJEZDAlowest at NTL €0.70€2.80/kg
- ZVIJEZDA MARGARIN ZA KREME 250g ZVIJEZDAlowest at Kaufland €1.15€4.60/kg
- Zvijezda Stolni margarin 70%lowest at Lidl €2.39€2.39/kg