MARGARIN STOLNI 250g
Najniža danas
1,29 €
5,16 €/kg · u 2 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
21,65 € 2 lanca
Najviša
42,00 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,29 €5,16 €/kg
- Metro 42,00 €4,20 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,29 € (3.10.)
1,29 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858882210577. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Metro
-
42,00 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZVIJEZDA MARGARIN MARGARIN STOLNI 500 G ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 1,33 €2,66 €/kg
- ZVIJEZDA MARG. ZVIJE 250 g STOLNI SPEC.najniže u lancu Jadranka 1,19 €4,76 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MARGARIN STOLNI 250 g ZVIJEZDAnajniže u NTL-u 0,70 €2,80 €/kg
- Zvijezda Stolni margarin 70%najniže u Lidlu 2,39 €2,39 €/kg
- Zvijezda Stolni margarinnajniže u Lidlu 1,15 €4,60 €/kg
- Zvijezda Stolni margarinnajniže u Tommyju 0,95 €3,80 €/kg