RIBANAC 200g PDT
Najniža danas
2,45 €
12,25 €/kg · u 3 lanca
u Tommyju
Prosječna
4,08 € 3 lanca
Najviša
4,91 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 2,45 €12,25 €/kg
- Djelo Vodice 4,89 €24,45 €/kg
- Ribola 4,91 €24,55 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,45 € (2.10.)
2,45 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850355007189. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
2,45 €; akcija je počela prije naših zapisa (-49%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10109, 3.10.2026. (DOMOVINSKOG RATA 93, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
4,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
4,91 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 055, 3.10.2026. (Put Meja 6 Split)
Druge veličine
- SIRELA SIR RIBANAC SNACK 180 g PRESIDnajniže u Tommyju akcija 2,45 €13,61 €/kg
- PRESIDENT RIBANAC 3X40 g XXL PDTnajniže u Kauflandu 3,49 €29,08 €/kg
- PRESIDENT SIR TVRDI RIBANAC 100g PRESIDENTnajniže u Dukatu 2,49 €24,90 €/kg
- PRESIDENT SIR TVRDI RIBANAC 40g DUKATnajniže u Dukatu 1,19 €29,75 €/kg
- PRESIDENT SIR ZA PIZZU 200 g MARGARITA PRESIDENTnajniže u Dukatu 2,89 €14,45 €/kg