President Ribanac 3x40 g
3,49 €
29,08 €/kg · u 4 lanca
u KTC-u
Prosječna
3,97 € 4 lanca
Najviša
4,49 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 3,49 €29,08 €/kg
- Kaufland 3,49 €29,08 €/kg
- Ribola 4,39 €36,58 €/kg
- Studenac 4,49 €37,42 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850355007585. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
3,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ46, 3.10.2026. (VUKOVARSKA 3 A VIROVITICA)
- Kaufland
-
3,49 € (-8%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1430, 3.10.2026. (Lapovacka 15 Vinkovci)
- Ribola
-
4,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Studenac
-
4,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Sirela Ribanac, 40gnajniže u Lidlu 1,49 €37,25 €/kg
- DUKAT-PRESIDENT SIR RIBANAC VINTAGE 40 G DUKATnajniže u Dukatu 1,19 €29,75 €/kg
- PRESIDENT SIR TVRDI RIBANAC 3X40 g PROMO DUKATnajniže u Ribolu 3,39 €28,25 €/kg
- DUKAT D.D. SIR RIBANAC 1KG PRESIDENTnajniže u Dukatu 18,89 €18,89 €/kg
- PRESIDENT SIR RIBANAC 140 g PRESIDENTnajniže u Plodinama 2,89 €20,64 €/kg
- PRÉSIDENT 40G PRESIDENT RIBANACnajniže u Dukatu 1,19 €29,75 €/kg