PRESIDENT RIBANAC 40g
Najniža danas
1,19 €
29,75 €/kg · u 2 lanca
u Dukatu
Prosječna
17,16 € 2 lanca
Najviša
33,13 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Dukat 1,19 €29,75 €/kg
- Metro 33,13 €33,13 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 1,19 € (3.10.)
1,19 €
28.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850355007615. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Dukat
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
- Metro
-
33,13 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Sirela Ribanac, 40gnajniže u Lidlu 1,49 €37,25 €/kg
- DUKAT-PRESIDENT SIR RIBANAC VINTAGE 40 G DUKATnajniže u Dukatu 1,19 €29,75 €/kg
- PRESIDENT SIR TVRDI RIBANAC 3X40 g PROMO DUKATnajniže u Ribolu 3,39 €28,25 €/kg
- DUKAT D.D. SIR RIBANAC 1KG PRESIDENTnajniže u Dukatu 18,89 €18,89 €/kg
- PRESIDENT SIR RIBANAC 140 g PRESIDENTnajniže u Plodinama 2,89 €20,64 €/kg
- PRESIDENT SIR TVRDI RIBANAC 100g PRESIDENTnajniže u Dukatu 2,49 €24,90 €/kg