MASLAC DUKAT 10 g
Najniža danas
0,33 €
33,00 €/kg · u 2 lanca
u Studencu
Prosječna
0,34 € 2 lanca
Najviša
0,35 € u lancu Stanic
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 0,33 €33,00 €/kg
- Stanic 0,35 €35,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 0,33 € (3.10.)
0,33 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850355001507. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
0,33 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stanic
-
0,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 136, 3.10.2026. (GRABOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV MASLAC 250 g DUKATnajniže u Dukatu 2,39 €9,56 €/kg
- DUKAT MASLAC I KLASA 20g FOLIJA DUKATnajniže u Dukatu 0,39 €19,50 €/kg
- DUKAT MASLAC 125 G DUKATnajniže u Dukatu 1,89 €15,12 €/kg
- DUKAT 250G DUKAT MASLACnajniže u Dukatu 2,39 €9,56 €/kg
- Dukat Dukat Maslac I klase 250 g_OCnajniže u Kauflandu akcija 2,49 €9,96 €/kg
- DUKAT 10GX200 DUKAT MASLACnajniže u Metrou 43,88 €21,94 €/kg