10GX200 DUKAT MASLAC
Najniža danas
43,88 €
21,94 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 43,88 €21,94 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 43,88 € (2.10.)
43,88 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850355004157. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
43,88 € (+10%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT UKUPNO BEZ GAUDE MASLAC 10G I KLASA DUK.najniže u Studencu 0,33 €33,00 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV MASLAC 250 g DUKATnajniže u Dukatu 2,39 €9,56 €/kg
- DUKAT MASLAC I KLASA 20g FOLIJA DUKATnajniže u Dukatu 0,39 €19,50 €/kg
- DUKAT MASLAC 125 G DUKATnajniže u Dukatu 1,89 €15,12 €/kg
- DUKAT 250G DUKAT MASLACnajniže u Dukatu 2,39 €9,56 €/kg
- Dukat Dukat Maslac I klase 250 g_OCnajniže u Kauflandu akcija 2,49 €9,96 €/kg