DUKAT MASLAC 250 g
2,39 €
9,56 €/kg · u 16 lanaca
u Dukatu
Prosječna
2,89 € 16 lanaca
Najviša
2,99 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Dukat 2,39 €9,56 €/kg
- Trgocentarakcija 2,49 €9,96 €/kg
- KTC 2,49 €9,96 €/kg
- Bosoakcija 2,99 €11,96 €/kg
- Djelo Vodice 2,99 €11,96 €/kg
- Gavranović 2,99 €11,96 €/kg
- Jadrankaakcija 2,99 €11,96 €/kg
- Konzum 2,99 €11,96 €/kg
- NTL 2,99 €11,96 €/kg
- Plodine 2,99 €11,96 €/kg
- Ribola 2,99 €11,96 €/kg
- Spar 2,99 €11,96 €/kg
- Studenac 2,99 €11,96 €/kg
- Tommy 2,99 €11,96 €/kg
- Trgovina Krk 2,99 €11,96 €/kg
- Vrutak 2,99 €11,96 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850355000999. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Dukat
-
2,39 € (-14%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
- Trgocentar
-
2,49 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (2,99 €, 30.9.) (-17%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- KTC
-
2,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Boso
-
2,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Djelo Vodice
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
2,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Jadranka
-
2,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-14%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- NTL
-
2,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
2,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
2,99 € (-21%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
2,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgovina Krk
-
2,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Vrutak
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT UKUPNO BEZ GAUDE MASLAC 10G I KLASA DUK.najniže u Studencu 0,33 €33,00 €/kg
- DUKAT MASLAC I KLASA 20g FOLIJA DUKATnajniže u Dukatu 0,39 €19,50 €/kg
- DUKAT MASLAC 125 G DUKATnajniže u Dukatu 1,89 €15,12 €/kg
- DUKAT 250G DUKAT MASLACnajniže u Dukatu 2,39 €9,56 €/kg
- Dukat Dukat Maslac I klase 250 g_OCnajniže u Kauflandu akcija 2,49 €9,96 €/kg
- DUKAT 10GX200 DUKAT MASLACnajniže u Metrou 43,88 €21,94 €/kg