POVRĆE ZA FRANCUSKU SALATU 450g
Najniža danas
1,59 €
3,53 €/kg · u 1 lancu
u Dukatu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Dukat 1,59 €3,53 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 1,59 € (3.10.)
1,59 €
28.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850354013761. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Dukat
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA SMRZNUTO POVRCE ZA FRANCUSKU 450 G PODRAVKAnajniže u Trgocentru 1,40 €3,11 €/kg
- FROZY POVRĆE ZA FRANCUSKU SALATU 1000g HORVATnajniže u Trgocentru 2,20 €2,20 €/kg
- PODRAVKA SMRZNUTO POVRCE ZA FRANCUSKU SALATU 400 G O'PLANTnajniže u Trgocentru 1,79 €4,47 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. POVRĆE MIJEŠANO ZA FRANCUSKU SALATU 400 g LEDOnajniže u Kauflandu akcija 1,39 €3,47 €/kg
- FROZY POVRĆE ZA FRANC.SALATU 400g HORVATnajniže u KTC-u 1,19 €2,97 €/kg
- SM. POVRTNI PROIZVODI B.K. MIX POVRĆA ZA FRANCUSKU SALATU 1 kgnajniže u lancu Stanic 1,79 €1,79 €/kg