KAVA GLORIA 1 kg
13,99 €
13,99 €/kg · u 4 lanca
u Konzumu
Prosječna
15,86 € 4 lanca
Najviša
18,98 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 13,99 €13,99 €/kg
- Spar 14,49 €14,49 €/kg
- Tommy 15,99 €15,99 €/kg
- KTC 18,98 €18,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850291056081. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
13,99 € (-5%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Spar
-
14,49 € (-2%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Tommy
-
15,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
18,98 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FRANCK D.D. KAVA GLORIA MLJEVENA 400gnajniže u Stridonu 5,89 €14,72 €/kg
- FRANCK D.D. KAVA MLJEVENA 250 g GLORIA VREĆICAnajniže u Studencu akcija 3,99 €15,96 €/kg
- FRANCK D.D. KAVA GLORIA MLJEVENA 175 gnajniže u Stridonu 2,65 €15,14 €/kg
- GLORIA CAPPUCCINO CAPPUCCINO IRISH 200 G GLORIAnajniže u lancu Jadranka akcija 2,29 €11,45 €/kg
- GLORIA KAVA GLORIA MLJEVENA VR 500gnajniže u Stridonu 6,53 €13,06 €/kg
- GLORIA KAVA GLORIA MLJEVENA VR 600g XXLnajniže u Konzumu 8,49 €14,15 €/kg