KAVA GLORIA 400g
5,89 €
14,72 €/kg · u 17 lanaca
u Stridonu
Prosječna
7,72 € 17 lanaca
Najviša
8,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 5,89 €14,72 €/kg
- Plodineakcija 6,49 €16,22 €/kg
- Bosoakcija 6,89 €17,22 €/kg
- Djelo Vodice 7,79 €19,47 €/kg
- Jadrankaakcija 7,79 €19,47 €/kg
- KTC 7,79 €19,47 €/kg
- Konzum 7,79 €19,47 €/kg
- Ribola 7,79 €19,47 €/kg
- Spar 7,79 €19,47 €/kg
- Tommy 7,79 €19,47 €/kg
- Trgocentar 7,79 €19,47 €/kg
- Vrutak 7,79 €19,47 €/kg
- Metro 7,86 €19,65 €/kg
- NTL 7,89 €19,72 €/kg
- Studenac 8,25 €20,62 €/kg
- Trgovina Krk 8,89 €22,23 €/kg
- Gavranović 8,99 €22,47 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850291052380. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
5,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.50, 3.10.2026. (A.Schulteissa 10a, Čakovec)
- Plodine
-
6,49 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (7,79 €, 29.9.)
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Boso
-
6,89 €; akcija je počela prije naših zapisa (-23%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Djelo Vodice
-
7,79 € (+1%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
7,79 €; akcija je počela prije naših zapisa (-6%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
7,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
7,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
7,79 € (+28%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
7,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
7,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
7,79 € (-3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Vrutak
-
7,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
7,86 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- NTL
-
7,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
8,25 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgovina Krk
-
8,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
8,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FRANCK D.D. KAVA MLJEVENA 250 g GLORIA VREĆICAnajniže u Studencu akcija 3,99 €15,96 €/kg
- FRANCK D.D. KAVA GLORIA MLJEVENA 175 gnajniže u Stridonu 2,65 €15,14 €/kg
- GLORIA CAPPUCCINO CAPPUCCINO IRISH 200 G GLORIAnajniže u lancu Jadranka akcija 2,29 €11,45 €/kg
- GLORIA KAVA GLORIA MLJEVENA VR 500gnajniže u Stridonu 6,53 €13,06 €/kg
- GLORIA KAVA GLORIA MLJEVENA VR 600g XXLnajniže u Konzumu 8,49 €14,15 €/kg
- Gloria Minas kava XXLnajniže u Lidlu 12,49 €12,49 €/kg