MARASKA ŠLJIVOVICA 0,7 l RAKIJA
16,02 €
22,89 €/l · u 4 lanca
u Plodinama
Prosječna
16,03 € 4 lanca
Najviša
16,05 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 16,02 €22,89 €/l
- Ribola 16,02 €22,89 €/l
- Studenac 16,02 €22,89 €/l
- Konzum 16,05 €22,93 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850158301200. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
16,02 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 040, 3.10.2026. (PUT SUPAVLA 15, SPLIT)
- Ribola
-
16,02 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Studenac
-
16,02 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Konzum
-
16,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MARASKA RAK ŠLJIV STA 1L DOM MARASKAnajniže u Stridonu 13,70 €13,70 €/l
- MARASKA RAKIJA ŠLJIVOVICA 0,70 L MADRE BADESSAnajniže u Studencu akcija 15,00 €
- MARASKA ŠLJIVOVICA 0,7 l ČUTURICAnajniže u Stridonu 13,02 €18,60 €/l
- MARASKA RAKIJA ŠLJIVOVICA MARASKA 0.5Lnajniže u lancu Jadranka 8,52 €17,04 €/l
- MARASKA RAKIJA ŠLJIVOVICA 0.1L MARASKAnajniže u Studencu akcija 1,26 €12,60 €/l
- MARASKA MARASKA ŠLJIVOVICA GOLD 0,7 l RAKIJAnajniže u Tommyju akcija 14,49 €20,70 €/l