Maraska šljivovica 40% 0,1l
1,26 €
12,60 €/l · u 15 lanaca
u Studencu
Prosječna
1,76 € 15 lanaca
Najviša
1,95 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 1,26 €12,60 €/l
- Stridon 1,55 €15,50 €/l
- Jadranka 1,59 €15,90 €/l
- Djelo Vodice 1,69 €16,90 €/l
- KTC 1,69 €16,90 €/l
- Stanic 1,79 €17,90 €/l
- Vrutak 1,79 €17,90 €/l
- Kaufland 1,85 €18,50 €/l
- Konzum 1,85 €18,50 €/l
- Plodine 1,85 €18,50 €/l
- Ribola 1,85 €18,50 €/l
- Tommy 1,85 €18,50 €/l
- Gavranović 1,89 €18,90 €/l
- Trgocentar 1,89 €18,90 €/l
- NTL 1,95 €19,50 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850158300708. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
1,26 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Stridon
-
1,55 € (-6%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Jadranka
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
1,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Stanic
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Vrutak
-
1,79 € (+8%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Kaufland
-
1,85 € (+3%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,85 € (+3%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,85 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,85 € (+3%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
1,85 € (+3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Gavranović
-
1,89 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgocentar
-
1,89 € (+2%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- NTL
-
1,95 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Druge veličine
- MARASKA MARASKA ŠLJIVOVICA 0,7 l RAKIJAnajniže u Plodinama 16,02 €22,89 €/l
- MARASKA ŠLJIVOVICA 0,7 l ČUTURICAnajniže u Stridonu 13,02 €18,60 €/l
- MARASKA RAK ŠLJIV STA 1L DOM MARASKAnajniže u Stridonu 13,70 €13,70 €/l
- MARASKA RAKIJA ŠLJIVOVICA 0,70 L MADRE BADESSAnajniže u Studencu akcija 15,00 €
- MARASKA RAKIJA ŠLJIVOVICA MARASKA 0.5Lnajniže u lancu Jadranka 8,52 €17,04 €/l
- MARASKA MARASKA ŠLJIVOVICA GOLD 0,7 l RAKIJAnajniže u Tommyju akcija 14,49 €20,70 €/l