Maraska room 35% 0,1 l
0,64 €
6,40 €/l · u 15 lanaca
u Metrou
Prosječna
1,62 € 15 lanaca
Najviša
1,89 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metroakcija 0,64 €6,40 €/l
- Studenacakcija 1,29 €12,90 €/l
- Stanic 1,46 €14,60 €/l
- Jadranka 1,59 €15,90 €/l
- Djelo Vodice 1,69 €16,90 €/l
- Vrutak 1,69 €16,90 €/l
- KTC 1,73 €17,30 €/l
- Kaufland 1,75 €17,50 €/l
- Konzum 1,75 €17,50 €/l
- Plodine 1,75 €17,50 €/l
- Ribola 1,75 €17,50 €/l
- Spar 1,75 €17,50 €/l
- Tommy 1,75 €17,50 €/l
- NTL 1,85 €18,50 €/l
- Trgocentar 1,89 €18,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850158201517. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
0,64 €; akcija je počela prije naših zapisa (-64%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S11, 3.10.2026. (SLAVONSKA AVENIJA 71, ZAGREB - SESVETE)
- Studenac
-
1,29 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stanic
-
1,46 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 133, 3.10.2026. (VELETRŽNICA)
- Jadranka
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
1,69 € (+6%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Vrutak
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
1,73 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Kaufland
-
1,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
1,75 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 034, 3.10.2026. (BUDACKA ULICA 25, GOSPIC)
- Ribola
-
1,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,75 € (-2%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
1,85 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
1,89 € (+2%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- MARASKA ROOM 0.10 MARASKA(24)najniže u Bosi 0,60 €6,00 €/l
- MARASKA ROOM 1 L MARASKAnajniže u Metrou 9,85 €9,85 €/l
- MARASKA ROOM 0.5L MARASKAnajniže u lancu Djelo Vodice 5,69 €11,38 €/l
- MARASKA 1,0L MARASKA ROOM DOMAĆInajniže u Metrou 59,10 €9,85 €/l
- MARASKA 0,5L MARASKA ROOM DOMAĆInajniže u Metrou 7,40 €14,80 €/l
- MARASKA 0,1L MARASKA ROOM DOMAĆInajniže u Metrou akcija 15,30 €6,38 €/l