Maraska domaći room 35% 0,5l
5,69 €
11,38 €/l · u 14 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
7,23 € 14 lanaca
Najviša
8,99 € u lancu Stanic
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 5,69 €11,38 €/l
- Jadranka 6,12 €12,24 €/l
- Ribolaakcija 6,19 €12,38 €/l
- Vrutak 6,49 €12,98 €/l
- Trgocentar 7,07 €14,14 €/l
- KTC 7,29 €14,58 €/l
- Kaufland 7,49 €14,98 €/l
- Konzum 7,49 €14,98 €/l
- Plodine 7,49 €14,98 €/l
- Spar 7,49 €14,98 €/l
- Tommy 7,49 €14,98 €/l
- NTL 7,95 €15,90 €/l
- Studenac 7,99 €15,98 €/l
- Stanic 8,99 €17,98 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850158201531. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
5,69 € (-12%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
6,12 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Ribola
-
6,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-5%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Vrutak
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
7,07 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- KTC
-
7,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
7,49 € (+25%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
7,49 € (+14%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
7,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
7,49 € (+15%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
7,49 € (+14%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
7,95 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
7,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stanic
-
8,99 € (+34%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DOMAĆI RUM 0,1L MARASKAnajniže u Metrou akcija 0,64 €6,40 €/l
- MARASKA ROOM 1 L MARASKAnajniže u Metrou 9,85 €9,85 €/l
- MARASKA 1,0L MARASKA ROOM DOMAĆInajniže u Metrou 59,10 €9,85 €/l
- MARASKA 0,5L MARASKA ROOM DOMAĆInajniže u Metrou 7,40 €14,80 €/l
- MARASKA 0,1L MARASKA ROOM DOMAĆInajniže u Metrou akcija 15,30 €6,38 €/l
- Maraska Maraska Rum domaći 35% 1Lnajniže u Stridonu 10,15 €10,15 €/l