MAHUNA ZELENA 2,5KG LEDO
Najniža danas
4,64 €
1,86 €/kg · u 2 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
6,77 € 2 lanca
Najviša
8,90 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 4,64 €1,86 €/kg
- Stridon 8,90 €3,56 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 4,64 € (3.10.)
4,64 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850116609751. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
4,64 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stridon
-
8,90 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEDO MAHUNA ZELENA 400g LEDOnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €3,72 €/kg
- LEDO MAHUNA ZELENA SMRZ. 2,5 kg LEDnajniže u Tommyju 5,29 €2,12 €/kg
- FRESCO MAHUNA ZELENA FRESCO 400g L LEDOnajniže u Trgocentru 1,20 €3,00 €/kg
- LEDO MAHUNA ZELENA SMRZ. 2,5 kgnajniže u Tommyju 6,65 €2,66 €/kg
- LEDO MAHUNA ZELENA 450 g LEDOnajniže u Stridonu 1,72 €3,82 €/kg