MAHUNA ZELENA SMRZ. 2,5 kg
Najniža danas
6,65 €
2,66 €/kg · u 2 lanca
u Tommyju
Prosječna
7,51 € 2 lanca
Najviša
8,36 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 6,65 €2,66 €/kg
- Stridon 8,36 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 6,65 € (2.10.)
6,65 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850116749884. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
6,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Stridon
-
8,36 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MAH.ZEL.REZANE 2,5KG SMRZNUTOnajniže u Ribolu 7,45 €2,98 €/kg
- LEDO MAHUNA ZELENA SMRZ. 2,5 kg LEDnajniže u Tommyju 5,29 €2,12 €/kg
- LEDO MAHUNA ZELENA 400g LEDOnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €3,72 €/kg
- T! MAHUNA ZELENA SMRZ. 400 g T!najniže u Tommyju 1,25 €3,12 €/kg
- MAHUNA ZELENA SMRZ. 2,5 kg VELPROnajniže u Stridonu 6,10 €2,44 €/kg
- OSTALO MAHUNA ZELENA SMRZNUTA 400 g VERNET 16kom /najniže u NTL-u 1,59 €3,98 €/kg