Ledo Ledolette marelica 800 g
3,79 €
4,74 €/kg · u 12 lanaca
u Tommyju
Prosječna
4,97 € 12 lanaca
Najviša
6,39 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 3,79 € je ispod 30-dnevnog minimuma (4,99 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 3,79 €4,74 €/kg
- Ribolaakcija 3,99 €4,99 €/kg
- Stridon 4,50 €5,62 €/kg
- KTC 4,99 €6,24 €/kg
- Kaufland 4,99 €6,24 €/kg
- Konzum 4,99 €6,24 €/kg
- Plodine 4,99 €6,24 €/kg
- Spar 4,99 €6,24 €/kg
- Studenac 4,99 €6,24 €/kg
- Vrutak 4,99 €6,24 €/kg
- NTL 5,99 €7,49 €/kg
- Trgovina Krk 6,39 €7,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850116067438. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
3,79 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (4,99 €, 30.9.) (-24%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-20%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Stridon
-
4,50 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- KTC
-
4,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
4,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Plodine
-
4,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
4,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
5,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
6,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEDOLET.MAREL.500 gnajniže u Stridonu 3,29 €6,58 €/kg
- OKRUGLICE 500g MAR.LEDOnajniže u lancu Djelo Vodice 3,05 €6,10 €/kg
- CROISSANT MARELICA 90 G LEDOnajniže u Stridonu 0,89 €9,89 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED SORBET MANGO MARAKUJA 85 ml LEDOnajniže u Kauflandu 1,79 €21,06 €/l
- LEDO CROISSANT PREM.MARELICA 35 g Lnajniže u Tommyju 27,99 €799,71 €/kg
- MARASKA SIRUP LEDENI CAJ BRESKVA 1 L MARASKAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €2,99 €/l