LEDOLETTA MARELICA 500 g
3,29 €
6,58 €/kg · u 4 lanca
u Stridonu
Prosječna
3,49 € 4 lanca
Najviša
3,71 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,29 €6,58 €/kg
- Plodine 3,45 €6,90 €/kg
- Tommy 3,49 €6,98 €/kg
- Studenac 3,71 €7,42 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850116753034. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Plodine
-
3,45 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 072, 3.10.2026. (STARA CESTA 9, SENJ)
- Tommy
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10335, 3.10.2026. (DUBRAVICA 15, OREBIĆ)
- Studenac
-
3,71 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEDO TIJESTO LEDOLETTE MARELICA 800 G LEDOnajniže u Tommyju akcija 3,79 €4,74 €/kg
- OKRUGLICE 500g MAR.LEDOnajniže u lancu Djelo Vodice 3,05 €6,10 €/kg
- CROISSANT MARELICA 90 G LEDOnajniže u Stridonu 0,89 €9,89 €/kg
- LEDO CROISSANT PREM.MARELICA 35 g Lnajniže u Tommyju 27,99 €799,71 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED SORBET MANGO MARAKUJA 85 ml LEDOnajniže u Kauflandu 1,79 €21,06 €/l
- MARASKA SIRUP LEDENI CAJ BRESKVA 1 L MARASKAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €2,99 €/l