KVAS. DI-GO 42 g SVJEŽI
Najniža danas
0,99 €
23,57 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 0,99 €23,57 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,99 € (3.10.)
0,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850114490450. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
0,99 € (+8%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV KVASAC SVJ.DIGO 42 gnajniže u Dukatu 0,56 €13,33 €/kg
- NO BRAND SVJEŽI KVASAC 42gnajniže u Eurospinu 0,75 €17,86 €/kg
- Di-Go XXL Svježi kvasacnajniže u Lidlu 0,99 €11,79 €/kg
- DI-GO 500G DI-GO PEK. SVJ.KVASACnajniže u Metrou 1,31 €2,62 €/kg
- NO BRAND SVJEŽI KVASAC 42gnajniže u Trgocentru akcija 0,65 €15,48 €/kg
- DI-GO DI-GO DOMAĆI SVJEŽI KVASAC 42 g (40)najniže u Stridonu 0,65 €15,48 €/kg