KVAS. DI-GO 42 g SVJEŽI
Lowest today
€0.99
€23.57/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €0.99€23.57/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €0.99 (3 Oct)
€0.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850114490450. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€0.99 (+8%)
Source: Boso price list, store 2410, 3 Oct 2026 (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV KVASAC SVJ.DIGO 42 glowest at Dukat €0.56€13.33/kg
- NO BRAND SVJEŽI KVASAC 42glowest at Eurospin €0.75€17.86/kg
- Di-Go XXL Svježi kvasaclowest at Lidl €0.99€11.79/kg
- DI-GO 500G DI-GO PEK. SVJ.KVASAClowest at Metro €1.31€2.62/kg
- NO BRAND SVJEŽI KVASAC 42glowest at Trgocentar promotion €0.65€15.48/kg
- DI-GO DI-GO DOMAĆI SVJEŽI KVASAC 42 g (40)lowest at Stridon €0.65€15.48/kg