Badel Pelinkovac Antique
19,99 €
19,99 €/l · u 16 lanaca
u Lidlu
Prosječna
22,40 € 16 lanaca
Najviša
25,59 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 19,99 €19,99 €/l
- Stridon 19,99 €19,99 €/l
- Bosoakcija 20,99 €20,99 €/l
- Kauflandakcija 20,99 €20,99 €/l
- Spar 20,99 €20,99 €/l
- Studenacakcija 20,99 €20,99 €/l
- Vrutak 22,49 €22,49 €/l
- Metro 22,88 €22,88 €/l
- KTC 22,99 €22,99 €/l
- Konzum 22,99 €22,99 €/l
- Plodine 22,99 €22,99 €/l
- Ribola 22,99 €22,99 €/l
- Tommy 22,99 €22,99 €/l
- Djelo Vodice 23,49 €23,49 €/l
- Trgocentar 24,99 €24,99 €/l
- Gavranović 25,59 €25,59 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850112111838. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
19,99 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Stridon
-
19,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.32, 3.10.2026. (Odakova 4, Zagreb Prečko)
- Boso
-
20,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-13%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Kaufland
-
20,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
20,99 € (-5%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
20,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
22,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
22,88 € (+16%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
22,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
22,99 € (+4%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
22,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
22,99 € (+4%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
22,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
23,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
24,99 € (-4%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Gavranović
-
25,59 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ANTIQUE PELINKOVAC ANTIQUE LUX 0,7 Lnajniže u Sparu akcija 17,49 €24,99 €/l
- BADEL 1862 D.D. LIKER PELINKOVAC ANTIQUE 0,7L BADEL 1862najniže u Stridonu 15,65 €22,36 €/l
- BADEL 1862 LIKER ANTIQUE PELINKOVAC 0.05Lnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €29,80 €/l
- ANTIQUE PELINKOVAC ANTIQUE LUX 0,7 L + 2 CASEnajniže u lancu Vrutak 18,05 €25,79 €/l
- BADEL 1862 LIKER PELINKOVAC ANTIQUE 3Lnajniže u Metrou 74,46 €24,82 €/l
- BADEL 1862 D.D. PELINKOVAC ANTIQUE 0,1 L BADELnajniže u Sparu akcija 2,39 €23,90 €/l