3,0L BADEL PELINKOVAC ANTIQUE
74,46 €
24,82 €/l · u 5 lanaca
u Metrou
Prosječna
74,89 € 5 lanaca
Najviša
75,02 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 74,46 €24,82 €/l
- Konzum 74,99 €25,00 €/l
- Plodine 74,99 €25,00 €/l
- Spar 74,99 €25,00 €/l
- KTC 75,02 €25,01 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850112112422. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
74,46 € (-2%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Konzum
-
74,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0202, 3.10.2026. (GRADA WIRGESA 2C, SAMOBOR)
- Plodine
-
74,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 123, 3.10.2026. (RADNICKA 29, RIJEKA)
- Spar
-
74,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- KTC
-
75,02 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ48, 3.10.2026. (ZAGREBACKA 48 VRBOVEC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ANTIQUE PELINKOVAC ANTIQUE LUX 0,7 Lnajniže u Sparu akcija 17,49 €24,99 €/l
- BADEL 1862 D.D. LIKER PELINKOVAC ANTIQUE 0,7L BADEL 1862najniže u Stridonu 15,65 €22,36 €/l
- BADEL 1862 LIKER ANTIQUE PELINKOVAC 0.05Lnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €29,80 €/l
- ANTIQUE PELINKOVAC ANTIQUE LUX 0,7 L + 2 CASEnajniže u lancu Vrutak 18,05 €25,79 €/l
- BADEL 1862 LIKER PELINKOVAC ANTIQUE 1 lnajniže u Lidlu 19,99 €19,99 €/l
- BADEL 1862 D.D. PELINKOVAC ANTIQUE 0,1 L BADELnajniže u Sparu akcija 2,39 €23,90 €/l