ORAHOVAC 0,1L BADEL
Najniža danas
1,69 €
16,90 €/l · u 1 lancu
u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,69 €16,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,69 € (3.10.)
1,69 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850112110732. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BADEL 1862 LIKER ORAHOVAC 1L BADELnajniže u Konzumu akcija 12,68 €12,68 €/l
- Dalmacijavino Dalmacijavino Orahovac 28% alk 1 Lnajniže u lancu Djelo Vodice 10,99 €10,99 €/l
- LIKERI BADEL LIKER ORAHOVAC 0,7 L BADELnajniže u lancu Djelo Vodice 10,99 €15,70 €/l
- BADEL ORAHOVAC BADEL 0,1 l LIKERnajniže u lancu Gavranović 0,89 €8,90 €/l
- BADEL 0,1L BADEL ORAHOVAC 12/1najniže u Metrou 18,59 €15,49 €/l
- KORLAT LIKER ORAHOVAC 0,7 L KORLATnajniže u Studencu akcija 21,99 €31,41 €/l