0,1L BADEL ORAHOVAC 12/1
Najniža danas
18,59 €
15,49 €/l · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 18,59 €15,49 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 18,59 € (2.10.)
18,59 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850112113023
- Metro
-
18,59 €
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BADEL 1862 LIKER ORAHOVAC 1L BADELnajniže u Konzumu akcija 12,68 €12,68 €/l
- Dalmacijavino Dalmacijavino Orahovac 28% alk 1 Lnajniže u lancu Djelo Vodice 10,99 €10,99 €/l
- LIKERI BADEL LIKER ORAHOVAC 0,7 L BADELnajniže u lancu Djelo Vodice 10,99 €15,70 €/l
- BADEL ORAHOVAC BADEL 0,1 l LIKERnajniže u lancu Gavranović 0,89 €8,90 €/l
- ORAHOVAC 0,1L BADELnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €16,90 €/l
- KORLAT LIKER ORAHOVAC 0,7 L KORLATnajniže u Studencu akcija 21,99 €31,41 €/l