FAKS 2,34 kg AQUAMARINE
6,99 €
2,99 €/kg · u 7 lanaca
u NTL-u
Prosječna
9,69 € 7 lanaca
Najviša
14,39 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 6,99 €2,99 €/kg
- Tommyakcija 8,49 €3,63 €/kg
- Sparakcija 8,99 €3,84 €/kg
- Konzum 9,00 €3,85 €/kg
- Plodine 9,99 €4,27 €/kg
- Vrutak 9,99 €4,27 €/kg
- Ribola 14,39 €6,15 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105176790. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
6,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 32096, 3.10.2026. (Frankopanska 11, MURSKO SREDISCE)
- Tommy
-
8,49 €; akcija je počela prije naših zapisa (-37%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Spar
-
8,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-33%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87133, 3.10.2026. (nin put bagata 11)
- Konzum
-
9,00 € (-39%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0130, 3.10.2026. (LJUDEVITA GAJA 29, KRAPINA)
- Plodine
-
9,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 027, 3.10.2026. (ZAGREBACKA 2, CAKOVEC)
- Vrutak
-
9,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 900, 3.10.2026. (samoborskacesta161a)
- Ribola
-
14,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT AQUAMARINE HYG. 220 g /4 PRANJA FAKSnajniže u Studencu akcija 1,90 €8,64 €/kg
- FAKS FAKS 3,51 kg C.AQUAMARINEnajniže u Tommyju akcija 9,99 €2,85 €/kg
- FAKS HELIZIM FAKS 260 g AQUAMARINE C. 4 pnajniže u Studencu akcija 0,90 €3,46 €/kg
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE AQUAMARINE HYG. 1,1kg /20 PRANJA FAKSnajniže u Stridonu 5,39 €4,90 €/kg
- Faks DET.FAKS AQUAMARINE 3,3 kgnajniže u lancu Stanic akcija 12,29 €3,72 €/kg
- SAPONIA d.d. FAKS 4,95kg 90 PRANJA AQUAMARINEnajniže u Konzumu 15,99 €3,23 €/kg