FAKS 3,51 kg C.AQUAMARINE
9,99 €
2,85 €/kg · u 6 lanaca
u Tommyju
Prosječna
11,70 € 6 lanaca
Najviša
13,15 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 9,99 €2,85 €/kg
- Konzum 10,00 €2,85 €/kg
- Plodine 11,99 €3,42 €/kg
- Spar 11,99 €3,42 €/kg
- Stanicakcija 13,09 €3,73 €/kg
- Trgocentar 13,15 €3,75 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105176769. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
9,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-24%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
10,00 € (-24%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0208, 3.10.2026. (MARINA GETALDIĆA 1, VELIKA GORICA)
- Plodine
-
11,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 040, 3.10.2026. (PUT SUPAVLA 15, SPLIT)
- Spar
-
11,99 € (-29%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87006, 3.10.2026. (zagreb vlaska 44)
- Stanic
-
13,09 €; akcija je počela prije naših zapisa (-13%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Trgocentar
-
13,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P220, 3.10.2026. (HUM NA SUTLI 185 HUM NA SUTLI)
Druge veličine
- FAKS HELIZIM FAKS 260 g AQUAMARINE C. 4 pnajniže u Studencu akcija 0,90 €3,46 €/kg
- SAPONIA d.d. FAKS 4,95kg 90 PRANJA AQUAMARINEnajniže u Konzumu 15,99 €3,23 €/kg
- FAKS FAKS AQUAMARINE D.C.&A.F. 10KG SAPONIA (2)najniže u Stridonu 18,99 €1,90 €/kg
- FAKS FAKS 10kg AQUAMARINEnajniže u Metrou 19,86 €1,99 €/kg
- FAKS FAKS 2,34 kg AQUAMARINE C.najniže u NTL-u 6,99 €2,99 €/kg
- FAKS FAKS C. 1,17 kg AQUAMARINEnajniže u NTL-u 4,39 €3,75 €/kg