Vegeta maestro crni papar mljeveni 20 g
0,89 €
44,50 €/kg · u 13 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
1,41 € 13 lanaca
Najviša
1,59 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kauflandakcija 0,89 €44,50 €/kg
- Stridon 0,95 €47,50 €/kg
- Jadranka 1,39 €69,50 €/kg
- KTC 1,49 €74,50 €/kg
- Konzum 1,49 €74,50 €/kg
- Plodine 1,49 €74,50 €/kg
- Ribola 1,49 €74,50 €/kg
- Spar 1,49 €74,50 €/kg
- Stanic 1,49 €74,50 €/kg
- Tommy 1,49 €74,50 €/kg
- Studenac 1,52 €76,00 €/kg
- Djelo Vodice 1,53 €76,50 €/kg
- Trgocentar 1,59 €79,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104294426. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
0,89 €; akcija je počela prije naših zapisa (-40%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Stridon
-
0,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.03, 3.10.2026. (Zagrebačka 108, Dugo Selo)
- Jadranka
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Stanic
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Tommy
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
1,52 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
1,53 € (+25%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
1,59 € (-3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- VEGETA MAESTRO CRNI PAPAR MLJEVENI 45 G VEGETA MAESTROnajniže u Studencu akcija 1,00 €22,22 €/kg
- VEGETA MAESTRO PAPAR CRNI MLJEVENI VR VEGETA MAESTRO 100 gnajniže u Kauflandu akcija 2,15 €21,50 €/kg
- VEGETA MAESTRO PAPAR CRNI MLJEV. VR 50g VEGETA MAESTROnajniže u Konzumu 2,29 €45,80 €/kg
- ZAČIN PAPAR CRNI MLJ. VEG. MAES. 40 gnajniže u Studencu 2,92 €73,00 €/kg
- VEGETA MAESTRO PAPAR MLJEVENI CRNI 1 kg PODRAVKAnajniže u Stridonu 18,68 €18,68 €/kg