Vegeta Maestro crni papar mljeveni 100 g
2,15 €
21,50 €/kg · u 11 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
3,53 € 11 lanaca
Najviša
4,49 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kauflandakcija 2,15 €21,50 €/kg
- Stridon 3,12 €31,20 €/kg
- Jadranka 3,59 €35,90 €/kg
- KTC 3,59 €35,90 €/kg
- Konzum 3,59 €35,90 €/kg
- Plodine 3,59 €35,90 €/kg
- Ribola 3,59 €35,90 €/kg
- Spar 3,59 €35,90 €/kg
- Tommy 3,59 €35,90 €/kg
- Trgocentar 3,99 €39,90 €/kg
- Trgovina Krk 4,49 €44,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104294617. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
2,15 €; akcija je počela prije naših zapisa (-40%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Stridon
-
3,12 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.80, 3.10.2026. (Ulica braće Radić 11, Slunj)
- Jadranka
-
3,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
3,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
3,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
3,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
3,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
3,59 € (-10%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
3,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
3,99 € (-7%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
4,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121180, 3.10.2026. (Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE)
Druge veličine
- VEGETA MAESTRO CRNI PAPAR MLJEVENI 45 G VEGETA MAESTROnajniže u Studencu akcija 1,00 €22,22 €/kg
- VEGETA MAESTRO PAPAR CRNI MLJEVENI VREĆICA VEGETA MAESTRO 20 gnajniže u Kauflandu akcija 0,89 €44,50 €/kg
- VEGETA MAESTRO PAPAR CRNI MLJEV. VR 50g VEGETA MAESTROnajniže u Konzumu 2,29 €45,80 €/kg
- ZAČIN PAPAR CRNI MLJ. VEG. MAES. 40 gnajniže u Studencu 2,92 €73,00 €/kg
- VEGETA MAESTRO PAPAR MLJEVENI CRNI 1 kg PODRAVKAnajniže u Stridonu 18,68 €18,68 €/kg