Vegeta maestro crni papar mljeveni 20 g
€0.89
€44.50/kg · in 13 chains
at Kaufland
Average
€1.41 13 chains
Highest
€1.59 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kauflandpromotion €0.89€44.50/kg
- Stridon €0.95€47.50/kg
- Jadranka €1.39€69.50/kg
- KTC €1.49€74.50/kg
- Konzum €1.49€74.50/kg
- Plodine €1.49€74.50/kg
- Ribola €1.49€74.50/kg
- Spar €1.49€74.50/kg
- Stanic €1.49€74.50/kg
- Tommy €1.49€74.50/kg
- Studenac €1.52€76.00/kg
- Djelo Vodice €1.53€76.50/kg
- Trgocentar €1.59€79.50/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850104294426. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€0.89; promotion started before our records (-40%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Stridon
-
€0.95 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.03, 3 Oct 2026 (Zagrebačka 108, Dugo Selo)
- Jadranka
-
€1.39 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
€1.49
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
€1.49 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€1.49
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€1.49 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€1.49 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Stanic
-
€1.49 (+0%)
Source: Stanic price list, store 131, 3 Oct 2026 (ŽITNJAK 1)
- Tommy
-
€1.49 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
€1.52
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
€1.53 (+25%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
€1.59 (-3%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Other sizes
- VEGETA MAESTRO CRNI PAPAR MLJEVENI 45 G VEGETA MAESTROlowest at Studenac promotion €1.00€22.22/kg
- VEGETA MAESTRO PAPAR CRNI MLJEVENI VR VEGETA MAESTRO 100 glowest at Kaufland promotion €2.15€21.50/kg
- VEGETA MAESTRO PAPAR CRNI MLJEV. VR 50g VEGETA MAESTROlowest at Konzum €2.29€45.80/kg
- ZAČIN PAPAR CRNI MLJ. VEG. MAES. 40 glowest at Studenac €2.92€73.00/kg
- VEGETA MAESTRO PAPAR MLJEVENI CRNI 1 kg PODRAVKAlowest at Stridon €18.68€18.68/kg